Witamy w części poświęconej naszej działalności TELCO. Witamy

Od wielu lat uczestniczymy w rozwoju rynku teleinformatycznego. Jesteśmy przekonani, że szybki i bezpieczny przepływ informacji, jakiego oczekuje gospodarka możliwy jest do osiągnięcia jedynie z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i urządzeń telekomunikacyjnych.

Dysponujemy specjalistami potrafiącymi praktycznie i efektywnie spowodować by te nowoczesne rozwiązania pracowały na sukces Państwa firmy. Kontakt z czołowymi dostawcami sprawia, że mamy dostęp do najnowszych technologii i urządzeń a zdobyte doświadczenie i wiedzę przekazujemy naszym Klientom.

Dzień dobry!

Nasza oferta obejmuje:

 • Doradztwo techniczne i dystrybucję urządzeń radiowych.
 • Sprzęt pracujący w standardach WiFi, WiMAX i LTE w zakresach częstotliwości od 700MHz do 6GHz.
 • Planowanie i projektowanie sieci radiowych i systemów telekomunikacyjnych.
 • Projektowanie i budowę obiektów telekomunikacyjnych.
 • Instalację i konfigurację systemów telekomunikacyjnych.
 • Wsparcie techniczne i obsługę serwisową naszych urządzeń.
 • Wsparcie w całym procesie uruchomienia systemu radiowego:
  • - podczas planowania radiowego,
  • - podczas symulacji pokrycia określonego terenu sygnałem radiowym na podstawie danych dotyczących parametrów poszczególnych systemów radiowych, ukształtowania powierzchni oraz zabudowy,
  • - podczas tworzenia projektów technicznych i technologicznych, robót budowlanych, itp.
 • W ramach przedsprzedażowego wsparcia jesteśmy w stanie zapewnić sprzęt demo, przeprowadzić testy uruchomieniowe.

Nie tego szukasz? Sprawdź naszą ofertę IT IT Syntis

Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy:

 • szeroko rozumiany sektor publiczny (w tym jednostki samorządowe),
 • przedsiębiorców prywatnych,
 • operatorów ISP,
 • operatorów Telco,
 • słowem do każdego, kto jest zainteresowany modernizacją i zwiększeniem efektywności własnego biznesu.

Nie jesteś pewny czy Twoje potrzeby mieszczą się w zakresie naszych usług? Skontaktuj się z nami!

Ze swoją ofertą obejmującą niezawodne, skalowalne i bezpieczne platformy PTP, PMP i sieci WiFi firma Cambium Networks pozwala budować potężne sieci łączności docierając do użytkowników nawet z 200 kilometrów.

Sprzęgając ze sobą wyjątkową wydajność i ciągłą innowacyjność, Cambium Networks oferuje rozwiązania do tworzenia bezprzewodowych sieci szerokopasmowych, aby połączyć to, co nie zostało jeszcze połączone. Produkty Cambium Networks zostały stworzone specjalnie z myślą o wymagających środowiskach i unikalnych wyzwaniach – wspomagając społeczności, przedsiębiorstwa i postęp technologiczny w dziedzinie łączności na całym świecie

airspan
Airspan Networks jest światowym dostawcą systemów bezprzewodowych 4G oraz rozwiązań, które umożliwiają przesyłanie danych z wysokimi prędkościami, w celu świadczenia usług dostępu do internetu, usług głosowych oraz multimedialnych.

Produkty Airspan dedykowane są dla szerokiego spektrum odbiorców (Operatorzy telekomunikacyjni; Sektor publiczny - budowa sieci szerokopasmowych realizowanych w ramach projektów związanych z Przeciwdziałaniem wykluczeniu cyfrowemu; transport i bezpieczeństwo publiczne - monitoring taboru oraz monitoring wizyjny).

Systemy bezprzewodowe Airspan są oparte na zaawansowanej technologii radiowej, która zapewnia dużą skalowalność zestawianych łącz, mobilność, doskonałe pokrycie obszaru, wysokie bezpieczeństwo i odporność na zakłócenia.

Systemy Airspan mogą być szybko i efektywnie wdrożone, zapewniając atrakcyjną alternatywę dla sieci przewodowych. Airspan oferuje również szeroki zakres usług, w tym planowania sieci radiowych, instalacji integracji, szkoleń i wsparcia do sprzedaży, aby ułatwić optymalne rozmieszczenie i eksploatację systemów.

Punkt dostępowy Cambium ePMP3000

Trzecia generacja punktów dostępowych

Linia produktów ePMP ™ firmy Cambium Networks ustanowiła standard wysokiej wydajności, skalowalności i niezawodności w trudnych warunkach zakłóceń w atrakcyjnej cenie.

EPMP 3000 jest punktem dostępowym trzeciej generacji (AP), który przenosi mechanizmy tolerancji zakłóceń z ePMP 2000, ale dodaje moc MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMO).

EPMP 3000 to punkt dostępowy 4X4 MU-MIMO, który może podwoić przepustowość na poziomie sektora przy tej samej przepustowości kanału, obsługując jednocześnie dwóch abonentów. więcej

specyfikacja

Moduł abonencki ePMP Force 300 CSM

Doskonała przepustowość

ePMP ™ Force CSM firmy Cambium Networks został zaprojektowany do pracy w środowiskach o wysokiej interferencji i zapewnia doskonałą przepustowość ponad 500 Mb / s rzeczywistych danych użytkownika.

specyfikacja

Bridge-in-a-Box

Niezwykle łatwe do wdrożenia

Tysiące małych firm i użytkowników domowych korzysta z funkcji Bridge-in-a-Box do bezprzewodowego rozszerzania swoich sieci, po prostu łącząc punkt A z punktem B.

Każdy Bridge-in-a-Box jest wyposażony w dwa bezprzewodowe moduły radiowe i zasilacze, które mogą służyć do rozszerzania sieci z dowolnego miejsca, w którym znajduje się port Ethernet, do miejsca, w którym jesteś (20 metrów do 8 kilometrów).

Moduły są niezwykle łatwe do wdrożenia, ponieważ są wstępnie skonfigurowane i sparowane w celu połączenia.

specyfikacja